Spôsoby, ako používať nástenné umenie vo vašom dome

Môžete použiť slovné umenie tak odvážne, ako len chcete – alebo čo najjemnejšie. A v závislosti od toho, ako navrhnete scénické umenie, sa zmestí do všetkého od najodvážnejších umeleckých štýlov až po najneutrálnejšie a prechodné priestory.
Existujú dva spôsoby, ako ísť na skripte umenie steny. Mnohé štýly používajú šablóny alebo nálepky umiestnené priamo na samotných stenách.

obrazy

Témy slov
Môžete si vybrať slovné umenie pre vašu stenu, ktorá sa zameriava na určitú tému. Môžete dokonca kombinovať rôzne slová s obrázkom, ktoré túto tému vyvolajú. Položka by bola dobrá pre jedálenský kút alebo kuchynský priestor. Jeho neutrálne farby tiež znamenajú, že by to fungovalo v širokom spektre domácich štýlov, aj keď mierne zúfalý štýl by ho mohol umiestniť do rustikálnych štýlových priestorov.

S hudobnou témou
Jedným zo spôsobov, ako pracovať s umením písania na stenu, je nájsť kreatívny záznam o inej položke. Príkladom je notový záznam s textom,. Položka, ako je táto, by sama o sebe dobre visela.
Ďalšou myšlienkou pre scenár nástenné umenie je použiť ho ako súčasť väčšieho umenia koláže alebo galérie. To vám umožní pracovať s mnohými rôznymi úvodzovkami. Nájdenie menšieho skriptového umenia môže byť cenovo dostupnejšie. Ak potrebujete pokryť celú stenu, je to dobrý nápad na maximálne využitie priestoru. A vysoko kontrastná koláž môže tiež okoreniť viac podhodnotených kúskov nástenného umenia.

obrázky

Jednotlivé slová
Mnohé štýly sú len obtlačky na stenách, ale pomocou písmen na polici proti múru dodáva určitú hĺbku a rozmer. Nie je to technicky nástenné umenie, ale je to spôsob, ako vytiahnuť nástenné umenie, ak nemôžete zavesiť ťažké veci kvôli obmedzeniam nájomcu.
To je tiež skvelý nápad pre tematické miestnosti. Je to elegantný spôsob, ako vyvolať obrázky akejkoľvek témy. Napríklad slová súvisiace s plážou a plávaním by mohli byť skvelou voľbou pri vytváraní pláže, oceánskej témy v miestnosti. Pre niektoré iné nápady by priestor mohol mať slová súvisiace s umeleckými štýlmi.

Spôsoby, ako používať nástenné umenie vo vašom dome
4 (80%)2